ГО “Молодь Ямпільщини за світле майбутнє рідного міста”

12 березня 2015р. Міський голова Олександр Кульбаба зустрівся з лідерами учнівського самоврядування міських шкіл, членами ГО «Молодь Ямполя за світле майбутнє міста »

Випускники шкіл, лідери учнівського самоврядування Ярошинський Олександр ( учень ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Івана Богуна №2), Мак Оля ( учениця ЗОШ І ст. – гімназії), Підгорна Юля ( учениця ЗОШ І-ІІІ ст. №1) вже вкотре поспілкувались з міським головою та висловили своє бачення розвитку нашого міста. А також на нараду вперше були запрошені і юні шкільні активісти та зміна для членів ГО «Молодь Ямпілоля за світле майбутнє» Дерен Іван (учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Івана Богуна №2), Тулей Ірина ( учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1) та Титаренко Мар`я ( учениця 10 класу ЗОШ І ст. – гімназії ), які також вправно включились в дискусію.

Молодь обговорили з міським головою Стратегію розвитку міста 2020. Висловили свої зауваження та пропозиції.

Спираючись на молодече натхнення та тверде бажання працювати на авторитет свого міста, розвивати його історичний, краєзнавчий, туристичний потенціал, міський голова виступив з ініціативою створення молодіжного самоврядного органу – виконкому.

Метою новоствореного органу є залучення молоді міста до реального місцевого самоврядування, створення системи політики самої молоді міста щодо збалансування та найбільш ефективного виконання державної молодіжної політики.

Ця нарада ще раз підтвердила той факт, що майбутнє нашої країни цілком залежить від підростаючого покоління – нашої молоді – дійсно факт, а з фактами, як відомо, не сперечаються. Тим паче, що наша молода зміна, юні хлопці та дівчата, дають нам впевненість у тому, що в майбутньому ми зможемо з гордістю заявити: «Ті, кого ми виховали і дали путівку у життя, є фундаторами сильної  і заможної держави!».