Відбулось засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради

27 лютого відбулось засідання виконавчого комітету Ямпільської міської ради. Одним із перших питань було заслухано питання організації благоустрою на території м. Ямполя, згідно якого прийнято рішення щодо закріплення відповідних територій міста за підприємствами, установами та організаціями для їх впорядкування та прибирання, затверджено заходи по проведенню у місті двомісячника з благоустрою (з 1 березня до 1 травня 2019 року) та передбачено процес висвітлення підготовки та проведення двомісячника у засобах масової інформації.

Прийнято рішення щодо визначених місць вилову риби, випасу ВРХ, місць стоянки плавзасобів в прикордонній зоні на території Ямполя.

Було затверджено проектно-кошторисні документації на капітальний ремонт частин дорожнього покриття по вулицях та провулках міста.

Розглянуто окремі звернення жителів міста та прийнято відповідні рішення.

Крім того, члени виконкому обговорили  ескіз пам’ятника Тарасу Шевченку, який буде спеціально виготовлено за ініціативи педагогічного та батьківського колективу загальноосвітньої школи №1 м. Ямполя та підтримки народного депутата України Юрія Македона та встановлено на площі біля цієї школи (фото додається). Автор композиції – відомий київський скульптор Богдан Голояд.