Уряд Японії підтримає наше місто

      

 

Щоб реалізувати задуми в місті,  Ямпільська міська рада шукає і використовує різні джерела фінансування, серед яких участь у  конкурсах та міжнародних грантах. Хоч здобути перемогу складно, саме так вдається компенсувати дефіцит коштів у міському бюджеті.

Проект “Поліпшення санітарних умов дошкільних навчальних закладів міста Ямполя” став одним з переможців торішнього всеукраїнського конкурсу проектів за програмою «Кусаноне», що відбувся за підтримки уряду Японії. До даного проекту залучено громадську організацію “Молодь Ямпільщини”.

13 березня 2017 року у Посольстві Японії відбулась церемонія підписання грантового контракту на 54611 доларів США. На грантові кошти будуть відремонтовані три будівлі двох дошкільних закладів міста, а саме:

  • у ДНЗ №1 “Пролісок” буде відремонтовано та утеплено покрівлі, встановлено водовідведення з покрівель та відновлено вимощення у двох корпусах закладу,
  • у ДНЗ №4 “Сонечко” буде утеплено покрівлю та фасад будівлі, встановлено водовідведення та відновлено вимощення, замінено двоє вхідних дверей.