Увага! Відключення електроенергії!

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 13.03.2019 р. з 10.00 до 16.00 години у м. Ямполі повністю по вулицях Виноградній, Горіховій, Новій Лісовій, Зарічній, Черешневій.

Увага! Відключення електроенергії!

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 11.03.2019 р. з 9.30 до 16.00 години у м. Ямполі повністю по вулицях Сонячній, Мануїла Козачинського.

 

Про скликання 31 сесії 7 скликання

розпорядження про скликання 31 сесії 7 скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від  01 березня  2019 року                                                          № 22

 

 

                                  Про скликання  31 сесії  7 скликання

Ямпільської міської ради

 

 

На підставі ч. 8 п. 4 ст. 42, п.5,10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.14 Регламенту Ямпільської міської ради:

 

 1. Провести чергову 31 сесію 7 скликання  Ямпільської  міської  ради   19 березня  2019 р. о 14-00 годині  в приміщенні міської ради.

 

 1. На розгляд пленарного засідання винести наступні питання:

 

– Про внесення змін до бюджету міської ради: виділення та використання  коштів по спеціальному фонду;

 

– Про внесення змін до бюджету міської ради: переміщення та використання коштів по загальному фонду;

 

–  Земельні питання;

 

–  Інші.

 

 1. На сесію запрошуються члени виконавчого комітету ради, керівники комунальних підприємств та установ, представники  засобів масової інформації.

 

 

      Міський голова                                              А.Юрченко

 

 

 

Гот.Вжещ

 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до рішення 30 сесії 7 скликання «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення  твердих побутових відходів в м.Ямполі Вінницької області» № 872 від 05.02.2019 року Ямпільська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення  твердих побутових відходів в м. Ямполі Вінницької області.

Дата та час проведення конкурсу:  25.03.2019 року о 14:00.

Місце проведення конкурсу: 24500, Вінницька області, м. Ямпіль, вул.Замкова, 94/2, каб. 7.

Відповідальний за проведення конкурсу: Житар Дмитро Олексійович, головний спеціаліст-юрист міської ради, секретар конкурсної комісії.

Кваліфікаційні вимоги:

 • наявність матеріально-технічної бази
 • вартість надання послуг
 • досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів
 • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Критерії оцінки:

 • ціна надання послуг
 • Місце

Кінцевий строк подання документів: 25.03.2019 року до 10:00

Місце подання документів: 24500, Вінницька області, м. Ямпіль, вул. Замкова, 94/2, каб. 7.

Спосіб подання документів: особисто або поштою

 

Телефон для довідок: (04336) 2-11-71

E-mail: [email protected]

 

ДОКУМЕНТАЦІЯ КОНКУРСУ

 

 

 

 

 

Увага! Конкурс!

Ямпільська міська рада оголошує конкурс на визначення виконавця робіт із землеустрою щодо оформлення земельної ділянки комунальної власності територіальної громади (цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) по вул. Пушкіна у м. Ямполі.

Конкурс відбудеться 11 березня 2019 року о 10:00 год. в адміністративному приміщенні Ямпільської міської ради в кабінеті № 1 за адресою м. Ямпіль вул. Замкова,94/2.

Конкурсні пропозиції приймаються комісією до 9:00 год. 11 березня 2019 року. З умовами подачі конкурсних пропозицій і проведенням конкурсу можна ознайомитися в кабінеті №1, №8 Ямпільської міської ради.

 

                                                                                                                           Конкурсна комісія      

 

До уваги пільгових категорій населення!

Ямпільська міська рада звертає увагу мешканців міста, які належать до пільгових категорій населення та мають право на отримання пільги на тверде паливо (вугілля) або грошової компенсації за нього, що з лютого поточного року розпочато приймання заяв для формування відповідного реєстру. Пільговикам потрібно звертатися в міську раду в каб.№8. З собою мати такі документи: паспорт, ідентифікаційний код, пільгове посвідчення, довідку з банку з реквізитами відкритого рахунка (у випадку грошової компенсації через банківську установу) та технічний паспорт на газ (за наявності).

Звертаємо увагу, що скориставшись пільгою, громадяни втрачають право на оформлення субсидій у поточному році.

Міська рада інформує!

Згідно з укладеними договорами за тимчасове користування елементами благоустрою міста для розміщення об’єктів торгівлі та іншого призначення протягом січня 2019 року надійшло на окремий рахунок бюджету 7,3 тис. грн.

Залишок коштів на рахунку станом на 01 лютого 2019 року, акумульованих для ремонту тротуарів та інших заходів з благоустрою міста, становить 198,2 тис. грн.

 

Увага! Відключення електроенергії!

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 05.02.2019 р. з 14.00 до 16.00 години у м. Ямполі повністю по вулицях Новій Яблуневій та Київській, частково по вулицях Замостянській та Генерала Кульчицького.

Увага! Відключення електроенергії!

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 01.02.2019 р. з 09.00 до 16.00 години у м. Ямполі повністю по вулиці Мистецькій.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  22  січня  2019 року                                                          № 9

                                  Про скликання  30 сесії  7 скликання

                                              Ямпільської міської ради

На підставі ч. 8 п. 4 ст. 42, п.5,10 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.14 Регламенту Ямпільської міської ради:

 1. Провести чергову 30 сесію 7 скликання  Ямпільської  міської  ради  05 лютого  2019 р. о 14-00 годині  в приміщенні міської ради.

 

 1. На розгляд пленарного засідання винести наступні питання:

–  Про звіт міського голови м. Ямполя Юрченка А.В. «Про роботу виконавчого  комітету Ямпільської  міської ради за  2018 рік»;

–  Земельні питання;

–  Інші.

 1. На сесію запрошуються члени виконавчого комітету ради, керівники комунальних підприємств та установ, представники  засобів масової інформації, жителі міста Ямпіль.

      Міський голова                                              А.Юрченко

 

 

1 2 3 26