Відбулось перезахоронення

9 листопада в м. Ямполі біля Обеліска Слави  урочисто, з громадянськими, військовими та релігійними обрядами, провели в останню дорогу невідомого воїна Другої світової війни.

Останки невідомого воїна були знайдені поблизу урочища «Карпова» та перезахоронені на міському кладовищі, на Алеї Слави.

   

   

 

 

 

Міська рада інформує

Згідно з укладеними договорами за тимчасове користування елементами благоустрою міста для розміщення об’єктів торгівлі та іншого призначення протягом жовтня 2016 року надійшло на окремий рахунок бюджету міста 15,0 тис. грн. Витрати, пов’язані з укладенням договорів, збором коштів та прибиранням території, яка використовується для торгівлі склали 9,0 тис. грн., в тому числі:
 на виплату зарплати контролерам – касирам та прибиральникам – 4,5 тис. грн..
 на сплату податків – 2,0 тис. грн..
 на вивезення сміття – 2,5 тис. грн..

З врахуванням коштів, які надходили на окремий бюджетний рахунок з травня 2016 року, залишок коштів на рахунку станом на 1 листопада 2016 року, акумульованих для ремонту тротуарів та інших заходів з благоустрою міста становить 62,3 тис.грн. Дані кошти будуть використані протягом листопада 2016 року на ремонт тротуару по вулиці Свободи біля ЗОШ №2. Ремонтні роботи розпочаті вже у жовтні.

   

   

 

Знайдено останки воїна другої світової війни

Поблизу урочища “Карпова” знайдено останки воїна загиблого в період 2 світової війни. Про це свідчать речі, знайдені під час розкопок. В даний час проводяться заходи з захоронення знайдених останків воїна та передачі віднайдених речей до музею.

    

   

патрони                                          залишки протигазів

   

алюмінієвий казанок                         залишки шкіряного підсумка для патронів

  

чобіт                                                       артилерійські гільзи

  

алюмінієва фляга і чашка                        шкіряний ремінь від гармати

 

До уваги мешканців міста !

Нарешті здійснилась мрія учнівського та педагогічного колективів ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, а також мешканців даного мікрорайону міста, які неодноразово нарікали на незручності при подоланні  переходу від житлового масиву до виходу на вулицю Незалежності із сторони дошкільного навчального закладу №4 “Сонечко”. Грунтова основа даного переходу особливо створювала незручності та ускладнювала перехід по ній в дощову погоду.

Міською радою ініційовано викладення доріжки тротуарними кам’яними плитами, які були демонтовані під час реконструкції тротуарів по вулиці Свободи.  В даний час роботи завершено.

    

    

Шановні ветерани, жителі міста Ямполя !

Від щирого серця вітаю Вас з 72-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного Вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних. Бажаю всім ямпільчанам добра, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного міста, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

Міський голова   Анатолій Юрченко

До уваги мешканців міста Ямполя!

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ, у зв’язку з проведенням ремонтно-профілактичних робіт буде відключено електроенергію :

  • 24 жовтня 2016 року по вулиці Героїв (Урицького) та вулиці Замковій (Жовтнева) із сторони автобусної станції та ринку з 10.00 год до 12.00 год.

Розпочато відновлення дитячих ігрових майданчиків

 

 

 

 

 

 

 

В рамках міської Програми “Відновлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків у місті Ямполі на 2016-2020 роки”, яка розроблена за ініціативою Ямпільської міської ради та затверджена депутатами 14 вересня 2016 року на 10 сесії 7 скликання, відповідну роботу розпочато вже у жовтні 2016 року. Придбано 17 нових качель, якими відновлено п”ять ігрових майданчиків у 2-х дитячих установах : ДНЗ №1 “Пролісок” та ДНЗ №4 “Сонечко”.

Наступним етапом даної програми буде відновлення дитячих майданчиків у ДНЗ №3 “Казка” та ДНЗ №6 “Черешенька”.

Відомо, що діти значну частину часу перебувають на вулиці на прогулянках. Тому питання організації довкілля на свіжому повітрі – важлива частина профілактично виховної і рекреаційної роботи з дітьми. Змістовній, насиченій діяльності дошкільників на прогулянці потрібно приділяти не меншу увагу ніж розвитку розумових здібностей. В дошкільному віці закладаються основи здоров’я і довголіття, формується система рухових умінь та навичок, створюється фундамент для виховання фізичних здібностей. Своєрідним центром такої справи є ігрові дитячі майданчики.

                 

Шановні ямпільчани, прийміть щирі вітання зі святом, що втілює доблесть і героїзм нашого народу – Днем захисника України.

14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів є святом воїнів-захисників української землі.

В цей урочистий день ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання захисника України – всіх, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.

Сьогодні захисників Батьківщини вшановує вся Україна. В кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронить українську землю.

Перед ними ми схиляємося, у них вчимося любити Україну.

Захист України – це праця, покликання і присяга самому собі всього українського народу: волонтерів, медиків, військових, мирних громадян , які підтримують армію. Саме в цьому сила наших захисників: сила робити те, що іноді здається неможливим, спільна сила нескореності і перемоги!

Щиро бажаю усім захисникам України здоров’я, завзяття, сили та єдності на шляху до відродження кращих національних традицій – в ім’я миру та спокою на українській землі.

 

Слава Україні!

 

З повагою та вдячністю міський голова Анатолій Юрченко

Ямпільська міська рада вітає переможців

Ямпільська міська рада привітала танцювальний колектив “Сонечко” будинку дитячої та юнацької творчості за зайняте перше місце у І турі ІІІ Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва у номінації “Сучасний танець” у категорії “Kids”.

Міським головою Юрченком Анатолієм Володимировичем  вручено керівнику танцювального гуртка Дорош Валентині Василівні за високохудожню, майстерну підготовку колективу подяку та премію в розмірі 500 грн.

Юним переможцям за їх творчі здібності і виконавчу майстерність, вручено грамоту а також  подаровано солодкий торт з соком.

Для прийняття участі у Всеукраїнському чемпіонаті з хореографічного мистецтва, Ямпільською міською радою оплачено послуги з перевезення танцювального колективу “Сонечко”.

  

    

1 2