МУЖНІТЬ, ЧЕСТЬ, ВІДВАГА

20 жовтня 2017 р. з метою військово-патріотичного виховання юнаків та дівчат, підготовки молоді до служби в Збройних силах України та вшанування пам’яті воїнів-ямпільчан, які загинули в зоні АТО на сході України, за фінансової підтримки міської ради та сприяння відділу освіти на базі навчально-тренувального центру військово-патріотичного клубу «ФОРПОСТ» на території Ямпільської районної сільськогосподарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Пороги вперше відбувся турнір з військово-спортивного багатоборства «Мужність, честь, відвага».
В змаганнях взяли участь 165 юнаків та дівчат, які представляли загальноосвітні школи Ямпільського району та військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» м. Ямполя і військово-спортивний клуб «ГАРТ» смт. Томашполя.
На урочистому відкритті з вітальним словом виступили секретар міської ради Мирослава Вжещ, методист відділу освіти Оксана Пронько, військовий комісар Ямпільського райвіськкомату учасник бойових дій Анатолій Понкрашов, учасник бойових дій, вихованець спортивного клубу «БАРС» Антон Ордатій та учасник бойових дій і батько вихованців клубу «ФОРПОСТ» Олег Галацан.
Хвилиною мовчання вшанували пам’ять наших земляків – Сергія Камінського,
Василя Івкуна, Сергія Дерена, Олександра Кудими, Бориса Мар’яновича та
Олександра Перепелиці, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність нашої країни.
Піднімали Державний Прапор України учасники бойових дій Роман Ордатій та його сини Антон і Сергій.
Протягом дня на міні-полігоні проходили змагання з вогневої підготовки ( стрільба з пневматичної гвинтівки, неповне розбирання та складання автомата, метання гранати на дальність), з фізичної підготовки (підтягування, підйом переворотом, віджимання рук в упорі лежачи, підйом тулуба з положення лежачи) та проходження смуги перешкод.
За результатами змагань на кожному етапі в кожній віковій групі були визначені переможці та призери, яких відзначали медалями відповідних ступенів. призами та подарунками заступник міського голови Галина Ткач, начальник відділу освіти Олександр Кульбаба, заступник військового комісара, учасник бойових дій Семен Онуфрієв та учасник бойових дій Володимир Спринчак з смт. Томашполя.
Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ» висловлює подяку всім вчителям-викладачам предмету «Захист Вітчизни» за суддівство на визначних етапах та підготовку учнів до змагань!

 

Міська рада інформує

Центром надання адміністративних послуг за 9 місяців 2017 року надано 9646 послуг: з них 5512 одн. – послуги реєстрації прав на нерухоме майно, 1816 одн. – послуги Державного земельного агентства, 118 одн. – послуг з реєстрації юридичних, фізичних осіб підприємців, 2200 одн. – реєстрації місця проживання громадян м. Ямпіль. Всього в середньому за місяць центром надається 1072 одиниць послуг.
Центром надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ямпільської міської ради надаються консультації, роз’яснення, допомога в оформлені документів. До бюджету Ямпільської міської ради від діяльності Центру надійшло коштів в сумі 772,0 тис. гривень.

Новий спортивний майданчик у місті Ямполі (відеоогляд)

За ініціативи Ямпільської міської ради та сприяння народного депутата України Юрія Македона у місті Ямполі по вул. Незалежності було збудовано спортивний майданчик зі штучним покриттям. Такий об’єкт було створено з метою розвитку фізичної культури та задля залучення дітей різновікової категорії до занять ігровими видами спорту.

Пропонуємо переглянути, як відбувався процес будівництва зазначеного об’єкта, на якому тепер з радістю займаються фізичною культурою та спортом діти різного віку. Ми – за проведення активного дозвілля та спортивний розвиток, адже здорові діти – здорове суспільство!

Ямпільське бюро правової допомоги інформує

В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ НОВИЙ ПРОЕКТ “Я МАЮ ПРАВО!”    

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб стартував загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Старт проекту відбувся 7 червня 2017 року. Проект презентовано Міністром юстиції України Павлом Петренком та директором Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» Уейдом Уорреном в Кабінеті Міністрів України.

Проект впроваджується відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2017-2019 роках» та наказу Міністерства юстиції України від 16 серпня 2017 року №2611/5 «Про реалізацію проекту «Я маю право!».

Одна з цілей проекту – підвищити юридичну грамотність українських громадян і викрити корупцію в держустановах.

За даними Міністерства юстиції України, понад 70% населення потребує знань про свої права.

«У зв’язку з цим команда Мін’юсту прийняла рішення розпочати реалізацію національного просвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати. Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців»,- пояснив Павло Петренко.

Він наголосив на необхідності раз і назавжди перервати ганебну практику, коли чиновник користується незнанням громадянами своїх прав і зловживає цим. «Коли ми – українці – знаємо свої права, ми стаємо сильними і здатними захистити себе. Це робить сильною і нашу українську державу», – зазначив міністр.

Першим етапом проекту стане роз’яснення у трьох блоках: права у сфері правосуддя, захист права власності і протистояння корупції у вищих навчальних закладах.

У рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення правових знань у рамках проекту сприятиме залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Тривалість проекту: 3 роки (з 2017 по 2019 р.).

Охоплення проекту: всі міста України, включаючи віддалені населені пункти, у тому числі ті, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.

Важливий елемент проекту: створення на базі Кабінету Міністрів України моніторингової групи для системного періодичного розгляду ключових справ щодо порушення прав громадян.

Офіційний веб-сайт проекту: prаvo.minjust.gov.ua.

Запуск онлайн-платформи «Я МАЮ ПРАВО!» спростить доступ громадян до інформації щодо захисту їхніх прав

Запуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

Запуск сайту проекту – важливий крок, адже кожен може скористатись порталом http://pravo.minjust.gov.ua/ та отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях», – зазначив міністр юстиції Павло Петренко.

На сайті можна отримати актуальну інформацію про проект, свіжі новини та контакти, куди звернутись у випадку порушення прав українців.

Вже зараз на порталі можна дізнатися, як правильно поводитись, коли хтось намагається відібрати майно чи бізнес, що робити, якщо за навчання чи складення іспиту вимагають хабара, як можна вирішити спір без звернення до суду. Регулярно на сайті з’являтимуться нові матеріали, які навчатимуть, як не допустити порушення своїх прав, зокрема як правильно оформити договір оренди землі, як оформити нарахування субсидій та які наслідки виникають у разі несплати аліментів.

Єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103.

Девіз проекту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Знаю свої права. Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують. Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права.

Міністерство юстиції створить в Україні загальноукраїнський публічний реєстр порушників прав громадян і моніторитиме покарання тих, хто потрапить до цього реєстру.

Метою проекту є формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та надання механізмів щодо їх захисту.

 

Володимир Титаренко

начальник відділу

Ямпільське бюро правової допомоги

РОЗПОРЯДЖЕННЯ “Про скликання 19 сесії 7 скликання”

УКРАЇНА

ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від «19 » жовтня 2017 року № 108

Про скликання 19 сесії 7 скликання
Ямпільської міської ради

На підставі ч. 8 п. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Провести чергову 19 сесію 7 скликання Ямпільської міської ради 9 листопада 2017 р. о 14-00 годині в залі засідань Ямпільської міської ради.

2. На розгляд пленарного засідання винести наступні питання:

– Про міську Програму підтримки діяльності комунальних підприємств;
– Земельні питання;
– Інші.

3. На сесію запросити членів виконавчого комітету ради, керівників комунальних установ міста, представників засобів масової інформації.

Міський голова А.Юрченко

Увага! Відключення електроенергії!

За повідомленням диспетчерської служби РЕМ у зв’язку з проведенням робіт по технічному обслуговуванню мереж буде проводитись відключення електроенергії 23.10.2017 р. з 09.30 до 16.30  години у м. Ямполі по вулиці Сагайдачного.

До уваги ямпільчан!

За повідомленням ДП «Ямпільводоканал» у зв’язку з аварійною ситуацією водопровідної мережі сьогодні, 18.10.2017 р., буде відсутнє водопостачання в місті Ямполі. Комунальне підприємство просить вибачення за тимчасові незручності.

Охоронців державного кордону привітали із Днем захисника України

З нагоди Дня захисника України заступник міського голови Галина Ткач спільно із керівником громадського формування «Кордон» Василем Соболєвським та представниками козацького товариства «Дністровська Січ» привітали працівників відділу прикордонної служби «Ямпіль» Могилів-Подільського прикордонного загону на чолі із начальником відділу майором Дмитром Грабовичем.

Із святковими подарунками завітали до охоронців кордонів нашої держави, звернулися до них із гарними вітальними словами, подякували їм за мужність, сміливість, надійність та побажали міцного здоров’я, добробуту, мирного неба над головою та злагоди на нашій українській землі.

У Ямполі відзначили День Українського козацтва

14 жовтня в центрі міста Ямполя відбувся захід з нагоди відзначення Дня Українського козацтва, який святкують разом із Днем захисника України, організований козацьким товариством «Дністровська Січ» спільно із Ямпільською міською радою.

Розпочався захід із покладання квітів членами козацького товариства разом із міським головою Анатолієм Юрченком під музичний супровід духового оркестру до пам’ятників Богдану Хмельницькому, Героям-ямпільчанам, загиблим в АТО, до Обеліска Слави, до пам’ятної дошки першому отаману «Дністровської Січі» Федору Сирітку, до пам’ятників Данилу Нечаю, Івану Богуну та Ямпільчанам, жертвам трагічних подій 1651 року. Для покладання квітів до козаків долучилися учасники АТО.

Далі під час урочистої частини заходу відбулось отримання чергових звань, отаман Віталій Нестеренко вручав грамоти за активну громадську діяльність членам організації «Дністровська Січ» та тим громадянам, які всіляко підтримують козацький рух. Також видавав посвідчення членів козацького товариства нового зразка. «Дністровська Січ» поповнилася новобранцями, які пройшли відповідну процедуру прийняття в козаки.

В гості до Ямполя завітали козаки із сусідньої Молдови.

На площі біля фонтану було встановлено справжній козацький курінь, біля якого варили юшку і куліш у казанах та пригощали всіх, хто завітав на свято.

 

Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

13 жовтня у Ямпільському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України, який, згідно указу Президента України Петра Порошенка, святкують щороку 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва. Урочиста частина розпочалася під звуки Державного Гімну України. Серед глядацької аудиторії були учасники АТО, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність на сході України, прикордонники, які охороняють рубежі нашої держави, їхні дружини, батьки, діти та багато інших глядачів, які прийшли долучитися до привітань з нагоди свята.

До вітального слова було запрошено міського голову Анатолія Юрченка, голову Ямпільської РДА Михайла Вдовцова, заступника голови районної ради Олександра Савчинського, які подякували захисникам України за мужність, силу, терпіння, патріотичний дух та побажали їм та їхнім сім’ям міцного здоров’я, злагоди, родинного тепла, мирного неба над головою.

Подяками від Ямпільської міської ради з нагоди свята та за активну громадську позицію, участь у суспільно-політичному житті міста було відзначено трьох учасників АТО.

Почесними грамотами Вінницької облдержадміністрації та обласної ради, Ямпільської РДА та районної ради за патріотизм, особисту мужність, відвагу та самовідданість були нагороджені учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, працівники Збройних сил України, активісти козацького руху. Також від імені райдержадміністрації та районної ради було відзначено вихованця СК «Барс» з рукопашного бою Ігоря Дзюбенка за сумлінне ставлення до фізичної культури та спорту, вагомий особистий внесок у розвиток спорту в районі та здобуття бронзової нагороди на чемпіонаті Європи з рукопашного бою,  і його тренера Федора Водянюка.

Ямпільським районним військовим комісаріатом було вручено відзнаки Президента України – нагрудні знаки «За участь в антитерористичній операції» та заохочувальні відзнаки Начальника генерального Штабу Збройних сил України – нагрудні знаки «Учасник АТО» звільненим військовослужбовцям, які брали безпосередню участь в АТО та отримали статус учасника бойових дій. Також було оголошено подяки колективам Михайлівської та Довжоцької сільських рад за вагомий внесок, плідну співпрацю у виконанні заходів щодо зміцнення обороноздатності Батьківщини.

Сільський голова с. Ратуша Сергій Борсуковський вручив нагороди «Орден матері бійця АТО» матерям Галині Кудимі, Галині Камінській, Тетяні Перепелиці, Катерині Івкун, Людмилі Дерен та Валентині Мар’янович, відважні сини яких віддали своє життя, захищаючи Україну. Знаки народної пошани були вручені за підписом співавтора нагороди  – голови ВГО «Країна» Олександра Сопова, який спільно з бійцями АТО, волонтерами розробили цю нагороду, та яку виготовила ВТО «Орден». Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять Героїв нашої Вітчизни, полеглих в неоголошеній війні.

Урочиста частина закінчилася під виконання Державного Гімну України.

Святкову концертну програму подарували глядачам працівники районного будинку культури та аматори сцени.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 2 3 44