Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

Головне фото

13 жовтня у Ямпільському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України, який, згідно указу Президента України Петра Порошенка, святкують щороку 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва. Урочиста частина розпочалася під звуки Державного Гімну України. Серед глядацької аудиторії були учасники АТО, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність на сході України, прикордонники, які охороняють рубежі нашої держави, їхні дружини, батьки, діти та багато інших глядачів, які прийшли долучитися до привітань з нагоди свята.

До вітального слова було запрошено міського голову Анатолія Юрченка, голову Ямпільської РДА Михайла Вдовцова, заступника голови районної ради Олександра Савчинського, які подякували захисникам України за мужність, силу, терпіння, патріотичний дух та побажали їм та їхнім сім’ям міцного здоров’я, злагоди, родинного тепла, мирного неба над головою.

Подяками від Ямпільської міської ради з нагоди свята та за активну громадську позицію, участь у суспільно-політичному житті міста було відзначено трьох учасників АТО.

Почесними грамотами Вінницької облдержадміністрації та обласної ради, Ямпільської РДА та районної ради за патріотизм, особисту мужність, відвагу та самовідданість були нагороджені учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, працівники Збройних сил України, активісти козацького руху. Також від імені райдержадміністрації та районної ради було відзначено вихованця СК «Барс» з рукопашного бою Ігоря Дзюбенка за сумлінне ставлення до фізичної культури та спорту, вагомий особистий внесок у розвиток спорту в районі та здобуття бронзової нагороди на чемпіонаті Європи з рукопашного бою,  і його тренера Федора Водянюка.

Ямпільським районним військовим комісаріатом було вручено відзнаки Президента України – нагрудні знаки «За участь в антитерористичній операції» та заохочувальні відзнаки Начальника генерального Штабу Збройних сил України – нагрудні знаки «Учасник АТО» звільненим військовослужбовцям, які брали безпосередню участь в АТО та отримали статус учасника бойових дій. Також було оголошено подяки колективам Михайлівської та Довжоцької сільських рад за вагомий внесок, плідну співпрацю у виконанні заходів щодо зміцнення обороноздатності Батьківщини.

Сільський голова с. Ратуша Сергій Борсуковський вручив нагороди «Орден матері бійця АТО» матерям Галині Кудимі, Галині Камінській, Тетяні Перепелиці, Катерині Івкун, Людмилі Дерен та Валентині Мар’янович, відважні сини яких віддали своє життя, захищаючи Україну. Знаки народної пошани були вручені за підписом співавтора нагороди  – голови ВГО «Країна» Олександра Сопова, який спільно з бійцями АТО, волонтерами розробили цю нагороду, та яку виготовила ВТО «Орден». Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять Героїв нашої Вітчизни, полеглих в неоголошеній війні.

Урочиста частина закінчилася під виконання Державного Гімну України.

Святкову концертну програму подарували глядачам працівники районного будинку культури та аматори сцени.

1

2

3

4

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-1

 

7

8

9

10

11

12

13

14